KURUMSAL

Şirket Profili

2018 yılında tecrübeli bir ekip tarafından temelleri atılan Neo Portföy, menkul kıymet, gayrimenkul ve girişim sermayesi yatırım fonları konusunda uzmanlaşmış, Türkiye Sermaye Piyasası Kurulu’nun düzenlemesine ve kontrolüne tabi bağımsız bir portföy yönetim şirketidir.

Neo Portföy gayrimenkul yatırım fonları ağırlıklı olarak orta ve uzun dönemli kira getirilerine ve fırsat gayrimenkullere yoğunlaşmış olup, öğrenci evleri, endüstriyel ve lojistik gayrimenkul yatırımları ve “distressed” gayrimenkul varlıklarına odaklanmaktadır. Neo Portföy yönetimindeki gayrimenkul yatırımlarında hedef, kira getirisi ve/veya sermaye kazancıyla olabilecek en kısa sürede getiriyi maksimize etmektir.

Neo Portföy girişim sermayesi fonları, yatırımcıların gelir ve risk beklentilerine uygun, farklı stratejiler ile değer yaratılabilecek yenilikçi iş modellerine sahip girişimlere odaklanmıştır.

Neo Portföy Menkul Kıymet Yatırım Fonları ise borçlanma araçları, döviz, hisse senetleri ve diğer araçlara dayanan yatırım stratejilerine sahiptir.

 
#
Tamam